معرفی انواع دمنوش لاغری که سرعت چربی سوزی شکم و پهلو را افزاش می دهند

طبق تعدادی از تحقیقات، مصرف روزانه 3.4 گرم از این مکمل ورزشی به مدت 6 تا 12 ماه منجر به بهبود بادی کامپوزیشن و کاهش وزن در افرادی که تمرینات ورزشی انجام نمی دهند می شود. اگر بستنی یا هر خوراکی لذت بخش دیگری را مصرف می کنید، باید از آن لذت ببرید. حالا باید جگر را بهاندازه دلخواه ببرید و به سیخ بکشید.۴. ۴ سال بعد تحقیقات دیگری این تحقیقات را تکمیل کرد و به این نکته اشاره کرد که محصولات غذایی بر پایه غلات کامل، دارای آنتیاکسیدان هستند؛ آنتیاکسیدانی که تا قبل از این تصور میشد فقط در میوهها و سبزیجات وجود دارد.

معمولا شش ماه طول می کشد تا سلول های چربی سالمی که به صورت شما تزریق شده اند، خونرسانی پیدا کنند و دائمی شوند. تحقیقات نشان می دهد که کاهش وزن می تواند به کاهش مقاومت به انسولین و کاهش میزان اسید اوریک کمک کند. غذاهای غنی از آنتیاکسیدان به پاکسازی اثر رادیکالهای آزاد و مواد مضر در کبد کمک مینمایند. بیشتر ما نسبت به چربی دید خوبی نداریم و سعی میکنیم کمتر از آن بخوریم و میدانیم هر چه مقدار کمتری از آن در بدن خود داشته باشیم بهتر است، اما این طرز فکر درستی نسبت به چربی نیست.

اسپیرولینا را می توانید در هر ساعتی از روز مصرف کنید، اما از آنجا که اسپیرولینا دارای مصرف دوگانه می باشد، اگر برای رژیم لاغری از آن استفاده می کنید پیشنهاد می شود که این مکمل یک ساعت قبل از غذا جهت بهبود کارکرد دستگاه گوارش و افزایش هضم و جذب آن مصرف شود و اگر برای افزایش وزن و درمان سوء تغذیه استفاده می شود بهتر است یک ساعت بعد از غذا میل شود. طبق مشاهدات مصرف CLA منجر به افزایش بافت عضلانی بدون چربی، کاهش میزان چربی بدن، کمک به کاهش وزن و افزایش متابولیسم می شود.

دوزهای تجویز شده برای CLA بین 1.4 گرم تا 6.8 گرم در روز بوده است. همچنین باید مهر دامپزشکی روی آن درج شده باشد تا خیالتان بابت کشتار و ذبح اصولی راحت باشد. در حال حاضر سی ال ای برای انسان ضرری نداشته و مصرف دوزهای مجاز آن بدون عواقب خواهد بود. DHA یک مولکول بسیار قدیمی است، بنابراین همان اندازه که برای ما مهم است برای سایر مهره داران که طی بیش از ۵۰۰ میلیون سال تکامل، بدون تغییر باقی ماندهاند نیز اهمیت دارد. بنابراین ، این چربی ها پیوندهای مضاعف زیادی بین اتم های کربن دارند.

فراموش نکنید بازه زمانی اثر بخشی این مکمل حداقل 6 ماه است، بنابراین نباید توقع تأثیرات زودهنگام از آن داشته باشیم. برای جلوگیری از این عارضه سعی کنید عادت کنید( و به کودکانتان نیز عادت دهید) که به هنگام خوابیدن، به پهلوی راست(همانطور که در روایات شریف سفارش شده است) بخوابند. لیپوپروتئین با چگالی پایین (LDL): ال دی ال کلسترول را به سمت سلولهایی میبرد که به این ماده نیاز دارند. تعداد بسیار زیادی از افرادی که سی ال ای را مصرف کرده اند ادعا می کنند توانسته اند بدون هرگونه عضله سوزی و تخریب بافت عضلانی، درصد چربی بدن خود را کاهش دهند یا از دنیای چاقی و اضافه وزن خارج شوند.

همچنین CLA را می توان یکی از مواد تقریباً ضروری در چربی سوزهای غیرمحرک دانست. بیشتر نقش چربی سوزیِ CLA در تاثیر آن بر سیستم PPAR است. این سیستم خانواده ای از ریسپتورهای سیگنال دهنده در ارتباط با متابولیسم (سوخت و ساز) بدن را تشکیل می دهد. به دلیل نتایج مثبتی که از تحقیقات علمی روی تاثیر CLA در بادی کامپوزیشن بدست آمده است، به طور معمول از آن در چربی سوزها استفاده می شود و بسیاری از بدنسازان آن را به طور منظم مصرف می کنند. نظرات مختلفی در مورد CLA در دنیای فیتنس و سلامت مطرح شده است.

تحقیقات جدید نشان داده چربی های ترانس بدترین تاثیر را روی سلامت قلب دارند و باید محدود شوند. بله تحقیقات اثبات کردهاند که قهوه میزان تری گلیسیرید خون و کلسترول را افزایش میدهد. این محققان عقیده داشتند تغییرات کوچک در میزان بافت عضلانی ممکن است منجر به کاهش اثرات کاتابولیک شده باشد که در نتیجه مصرف CLA بدست آمده است. سی ال ای (CLA) چیست؟ مینیمم فشار خون چیست؟ طبق تحقیقات، افرادی که در گذشته از بیماری هایی مانند فشار خون بالا و چاقی رنج می برده اند، بیشترین نتیجه را از مصرف سی ال ای بدست می آورند. با این وجود می توانید گاهی اوقات در رژیم خود تقلب کرده و غذاهایی که دوست دارید را میل کنید.

این ماده عمدتا توسط تخمدان و مقادیر کمی در بیضهها و قشر آدرنال مردان تولید میشود. نمودار سنجش برای مردان براساس بدنی متشکل از ۱۵ درصد چربی، ۱۵ درصد استخوان، ۴۵ درصد عضله و ۲۵ درصد دیگر بافتها تعیین گشته و در زنان از ۲۷ درصد چربی، ۱۲ درصد استخوان، ۳۶ درصد عضله و ۲۵ درصد دیگر بافتها تعیین شده است. ضعف عضلانی و بیاشتهایی، کم شدن حرکات معده، حالت تهوع، تب و لاغری توام با اختلالات رویشی و عوارض پوستی از علایم دیگر این بیماری است.

افرادی که به چربی خون اولیه مبتلا هستند، به احتمال زیاد دارای سابقه خانوادگی در ابتلا به این بیماری هستند. اغلب تحقیقاتی که در مورد تاثیرات مصرف سی ال ای در بادی کامپوزیشن انجام شده است بر روی افرادی بوده است که اضافه وزن زیاد یا میزان تحرک کمی داشته اند. عدم تحرک آب کردن چربی های اضافه را سخت خواهد کرد و چربی شکم و پهلو به مرور افزایش خواهد یافت. اگر میخواهید روغن نارگیل را به رژیم غذایی خود اضافه کنید بهتر است هر روز اخبار آن را پیگیری کرده تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. چه چیزی باعث میشود این اسید چرب چند غیر اشباع ضروری برای بدن تا این اندازه بیبدیل باشد؟

همهی منابع غذایی حیوانی و گیاهی به طور طبیعی حاوی ترکیبی از چربیهای اشباع و غیر اشباع هستند. در صورتی که پس از عمل همه چیز پایدار باشد، بیمار مرخص خواهد شد. آیا سی ال ای در مواد غذایی وجود دارد؟ آیا این موضوع حقیقت دارد که کله پاچه و به خصوص پاچه کلسیم بالایی دارد و برای کسانی که دچار شکستگی هستند مفید است؟ بنابراین، آیا باید سی ال ای مصرف کنیم؟ طبق نتایج بدست آمده، بدنسازانی که سی ال ای مصرف کرده بودند نسبت به گروهی که مصرف نکرده بودند، به میزان بیشتری بافت عضلانی بدون چربی بدست آورده بودند (1.4 کیلوگرم در مقابل 0.2 کیلوگرم).

0 دیدگاه دربارهٔ «معرفی انواع دمنوش لاغری که سرعت چربی سوزی شکم و پهلو را افزاش می دهند;

دیدگاهتان را بنویسید